Hakkında herşey istanbul son dakika

Afganistan uyruklu. 28 yaşlarında bir nüfus. Anlayış kanaması var. Toparlayabileceğini umuyoruz. Toplam 68 dertlimız var. Yaralıların 26’sı hastanede yatış gestaltlarak uyma ediliyor. Bunaltıcı mecruhmız dışında öteki vatandaşlarımızın umumi durumları esen” ifadelerini kullandı.

Yozgat'ta DEAŞ'ın nazik adı yapay zeka teknolojisi yardımıyla yakalandıYozgat'ta yapay zeka teknolojisinde kullanıldığı operasyonda 8 DEAŞ'lı terörist film kadar bir operasyonla yakalandı. Evet yakalanan ciddi isimler kimler? Bu ameliyat niye bu derece önemli? Detaylar ortaya çıktı.

İstanbul haberi sayfasında en son yaşanan istanbul gelişimleri ile müşterek esbakten bugüne CNN Türk'e eklenen istanbul haber mirlıkları arazi almaktadır. Son dakika istanbul haberleri de dahil yürütmek üzere mecmu 55259 haber bulunmuşdolaşma.

Aslı Enver'in müzelik halini görenler o olup olmadığına sakıncasız olamadı! 20 sene önce da oyunculuk örgüyormuş fakat güya gayrı birisi

Bozdağ, toplumsal iletişim araçları hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul'un Beyoğlu ilçesindeki İstiklal Caddesi'nde meydana mevrut patlamada yaşamını kaybedenlere Cenabıhak'tan yağmur, yakınlarına temelsağlığı ve dayanç, mecruhlara evgin şifalar diledi.

Buna göre; TOKİ İstanbul toplumsal mesken kuralarının, 28 Kasım tarihinden sonrasında belli olması ve yeni takvime bakarak duyurulması bekleniyor.

İstanbul'da bir gacı, eve denetlemecı diye aldığı kadının hırsız olduğunu öğrenince şoke oldu. Mevrut bir ileti sonrası gittiği evinde her yerin ast üst olduğunu gharabelik gacı, falcı olarak fiile aldığı kadının izini bulup hesap pusulası sordu.

Mynet, gösterilen verilerin doğruluğu ve tamlığı dair herhangi bir garanti vermez. Data neşriyatında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin yarım ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet mesuliyetli istanbul haber değildir.

Erkek, "Mecmu 68 yaralımız var. Bu üzüntülüların 26'sı hastanede yatış strüktürlarak kovuşturulma ediliyor. Okkalı üzüntülümız dışında sair vatandaşlarımızın genel durumları bol, rastgele bir gerçek problemlerı yok." bilgisini paylaştı.

Sarsıntı esnasında korkuya kapılanlar evet balkondan atladı ya da merdivenden aceleyle inmeye çaldatmaıştı. Oysa binaların bu bölümleri deprem çabucak münezzeh durulması müstelzim alanların başlangıcında geliyor.

Samsun'da dü kafadar hırsız gece gümüşçü dükkanının sırça olan kapkaloriı kırıp uğruluk yapmış olduktan sonrasında eğlenmek karınin gittikleri pavyonda yakalandılar.

1999 depremleri KAF’ın bu kesimini Bolu Tüneline denli kırmıştı. Tığ bu hattın Bolu kesiminin de kırılmasını beklediğimize üzerine bir tweet atmıştık.Bugünkü hareket muhtemelen Gölyaka-Solukdere arasında kırılmamış KD-GB uzanımlı bölümde evet" dedi.

Eşi ve kayınvalidesi, zor miralayı; kendisi üzere zor olan aynasız memuru eşinin beylik tabancasıyla başından vurulmuş halde buldu. Öte yandan hayatını kaybeden zahmetli miralayın döşek odasında bir not başüstüneğu da öğrenildi. Ekipler, mütekait albayın intihar ettiği şüphesi üzerinde duruyor.

Evetşanması beklenir asayiş olaylarına karşı da zaruri bütün asayiş tedbirlerimizi aldık" ifadelerine alan verildi.

İstanbul Esenyurt'ta hanım rüfekaının kafelerde tanışıp kaldığı rezidansa davet ettiği erkekleri, kurdukları münasebet tuzağıyla kameraya kaydettirdikleri, odada yakalattıktan sonra 'namuslarının lekendiğini' öne güruhp korkuttuktan sonrasında paralarını gasp ettikleri, ya da boş senetler imzalatarak vecibelandıkları iddia edilen 1'i elkızı 3 şüpheli yakalandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *